Referentsid / kliendid arvavad

Mitmed meie kliendid on eRaamatupidaja kohta kiidusõnu öelnud ning lubanud neid lahkesti ka teiega jagada:

Valisime eRaamatupidaja kuna kolleegid soovitasid seda paindlike hinnapaketide pärast ja toiminguid saab teha üle interneti. Kindel tunne, et numbrid on kõik korras.
Märten L.

Ikka rahul. Igati korrektne ja asjakohane teenus – lisaks väga kiire tagasiside. Seda kõike väga konkurentsivõimelise hinna eest.
Andres L.

“Paindlikkus, kiirus, vastutulelikkus, asjalik ja viisakas suhtlus on esimesed asjad mis tulevad meelde, kui mõtlen eraamatupidaja.ee peale. Julgen eraamatupidaja.ee professionaale alati soovitada. Suur aitäh!”
Jalmar J.

“Oleme osutatud teenusega väga rahul. Kontakti leidsime internetist ja kogu edaspidine koostöö on sujunud hästi. Lisaks on hea see, et antakse meilile teada, kui olen taas miskit unustanud või jätnud saatmata. Soovitan eRaamatupidaja raamatupidamiseteenust!”
Kuido K.

“Olen eRaamatupidaja teenustega väga rahul. Raamatupidaja on paindlik ja vastutulelik. Samuti juhib vajadusel tähelepanu vigadele mis olen teadmatusest teinud ja aitab need lahendada. Soovitan eRaamatupidaja teenuseid kindlasti teistelegi!”
Egon L.

“Hoolikas, tähelepanelik ning paindlik. Samuti usaldus-väärne ja korrektne, mis teevad teid meeldivaks ning väärtuslikuks koostööpartneriks.”
Mihkel S.

“Meie oleme liigutatud Teie kohusetundlikkusest ja personaalsest lähenemisest! Kõik saab alati kiirelt ja korrektselt lahendatud – pealegi äärmiselt mõistliku hinna eest! Julgeme kahe käega soovitada!”
Mathias M.